LIVESCORE

African Nations Cup Qualifiers
12:30MadagascarSudan
14:00EthiopiaGhana
14:00KenyaSierra Leone
14:30MozambiqueZambia
14:30RwandaCentral African Rep
14:30SwazilandNiger
15:00LesothoTanzania
15:30CongoCongo DR
16:00AngolaBurkina Faso
17:00LiberiaZimbabwe
17:00TogoAlgeria
18:00GuineaIvory Coast
18:00MauritaniaBotswana
Andorra Segona Divisio
12:00CarroiExtremenya
12:00Inter Club de Escaldes BEncarnada
15:00SC EscaldesAC Escaldes
16:00JenlaiLa Massana
Argentina Championship Women
13:00San Lorenzo WomenRacing Club Women
Argentina Cup
21:10Club Atletico TemperleyRosario Central
Argentina Nacional B
21:00Guillermo BrownVilla Dalmine
Argentina Primera B Metropolitana
23:00AcassusoSacachispas
Argentina Primera C Metropolitana
21:00CA ItuzaingoDeportivo Merlo
21:00Victoriano ArenasGeneral Lamadrid
Argentina Primera D Metropolitana
21:00Argentino MerloCA Claypole
21:00Puerto NuevoCentro Espanyol
Argentina Superliga
21:00San LorenzoAtlético Tucumán
22:45Defensa y JusticiaEstudiantes LP
Argentina Torneo A
19:30Defensores de BelgranoGimnasia y Esgrima
FTSportivo Belgrano2-1Juventud Unida Universitario
21:00CA Independiente NeuquenSansinena
21:00Club Villa MitreFerro Carril Oeste LP
21:00Crucero Del NorteCD San Jorge Tucuman
21:00Huracan Las HerasRacing de Cordoba
21:00Sportivo Las ParejasAtletico Camioneros
21:30Defensores de Belgrano VRGimnasia y Esgrima
21:30Defensores PronunciamientoCA Parana
21:30Gimnasia y TiroAh Zapla
22:00Sportivo EstudiantesDeportivo Maipu
23:00Boca UnidosSarmiento de Resistencia
23:00CA AlvaradoDeportivo Roca
Aruba Division Di Honor
23:00Bubali SCSV River Plate
Australia W-League
06:00Brisbane Roar WomenAdelaide United Women
Belgium First Amateur Division
15:00RFC LiegeChatelet SC
15:00Royal KnokkeFCV Dender EH
Belgium First Division B
16:00WesterloKFCO Beerschot Wilrijk
Bolivia Clausura
20:00San JoseReal Potosi
22:15Club AuroraJorge Wilstermann
Bosnia & Herzegovina 1st League
13:30FK Olimpik SarajevoHNK Orasje
Brazil Campeonato Carioca Women - 80 mins play
18:30Duque de Caxias WomenVasco da Gama Women
18:30Flamengo RJ WomenPortuguesa RJ Women
Brazil Campeonato Paulista U20
13:00Palmeiras U20Corinthians U20
Brazil Copa Gaucho
15:00AvenidaSao Jose PA
Brazil Copa Nordeste U20
19:00Confianca U20CRB U20
19:00CSA U20America PE U20
19:00Vitoria BA U20Bahia U20
Brazil Paulista Cup
14:00CA VotuporanguenseAtibaia
19:00Ferroviaria SPRB Brasil
Brazil Serie A
FTAtletico Mineiro1-0EC Bahia
20:00America MGSantos
20:00BotafogoInternacional
20:00ParanaPalmeiras
20:00Sport RecifeFlamengo
22:00GremioChapecoense
22:00Sao PauloCruzeiro
Brazil Serie B
FTOeste1-3Goias
Brazilian Matches
19:00CratoCampo Grande AC
19:30InhumasMonte Cristo EC
20:00BrusqueHercilio Luz
Brunei Super League
09:00Setia Perdana FCLun Bawang
Chile Primera B
21:00CobresalSantiago Wanderers
Chile Segunda
20:30Colchagua CDClub Deportes Santa Cruz
21:30Independiente de CauquenesIberia
Chile Tercera
FTCD Rengo Unido1-2AC Colina
23:00Deportes LimacheLautaro de Buin
Colombia Play-Offs
FTAtletico Bucaramanga2-0Independiente Medellin
FTDeportes Tolima0-1Independiente Santa Fe
23:15Once CaldasRionegro Aguilas
Colombia Primera B
21:15Union MagdalenaCucuta Deportivo
Colombia U20 League
16:00Atletico Nacional U20Independiente Medellin U20
CONCACAF Nations League Qualifying
FTJamaica2-1Suriname
FTNicaragua0-2Haiti
23:00BarbadosUS Virgin Islands
Copa Peru
19:00Atletico TorinoAlianza Universidad
21:00Molinos El PirataCredicoop San Cristobal
21:00Social Venus de HuachoSantos FC de Ica
21:30UDA HuancavelicaCD Las Palmas Chota
Costa Rica Segunda
18:00AD CartagenaPuerto Golfito
18:15ADR JicaralPumas Generalena
19:15PuntarenasAD Juventud Escazucena
21:00Sporting San JoseAD Guanacasteca
Croatia 3.HNL
13:30NK CepinNK Slavonija Pozega
13:30NK UraniaNK Neretvanac Opuzen
Croatia U19 League
12:00NK Dugopolje U19NK Lokomotiva Zagreb U19
Cyprus Women Division 1
10:00Omonia Nicosia WomenBarcelona FA Women
Czech Republic 3. Ligy
10:30FC Karlovy VaryUsti N Orlici
Czech Republic 4. Ligy
10:00Meteor PrahaTatran Rakovnik
Denmark Division 1
13:45FC RoskildeFC Helsingor
13:45HB KøgeLyngby
13:45Hvidovre IFFC Fredericia
13:45Naestved IFNykobing
13:45Silkeborg IFFremad Amager
16:00ViborgThisted FC
Ecuador Campeonato Nacional
23:00Barcelona GuayaquilDeportivo Cuenca
23:00Delfin SCGuayaquil City
23:00El NacionalTecnico Universitario
23:00EmelecIndependiente del Valle
23:00MacaraUniversidad Catolica del Ecuador
23:00SD AucasLDU Quito
Ecuador Reserve League
16:00SD Aucas ReservesLDU Quito Reserves
El Salvador Apertura
22:00Municipal LimenoJocoro FC
Elite Club Friendlies
13:00Zenit St PetersburgSchalke
England Championship Women
13:00Millwall WomenDurham Women
14:00Tottenham WomenCharlton Women
15:00Crystal Palace WomenMan Utd Women
15:00Lewes WomenAston Villa Women
15:00London Bees WomenSheff Utd Women
England National League
17:30HartlepoolBarnet
England Super League Women
13:30Everton WomenArsenal Women
13:30Everton WomenArsenal Women
15:00Birmingham WomenWest Ham Women
15:00Brighton & Hove Albion WomenReading Women
15:00Chelsea WomenYeovil Town Women
Europe Friendlies
12:00Dynamo KievOlimpik Donetsk
France Cup
14:00AS Prix-les-MezieresSaint-Amand
14:00FrejusSporting Club Toulon
14:00La BredeBergerac Perigord
14:00Noisy Le Grand FCFC Riom
14:00SarregueminesMetz
14:00WasquehalSt Quentin
14:30Les HerbiersChauvigny
14:30US VimyCreteil
15:00Chassieu DecinesHyeres FC
16:30Saint MaloLorient
France Division 1 Women
21:00PSG WomenLyon Women
France U19 League
11:00Angers U19Brest U19
11:00Torcy Val Maubee U19Reims U19
14:30Ajaccio U19Toulouse U19
14:30Amiens SC U19Lens U19
14:30Amneville U19FC Fleury 91 U19
14:30Angers U19Brest U19
14:30Auxerre U19Lyon U19
14:30Bordeaux U19Nantes U19
14:30Boulogne U19US Orleans 45 U19
14:30Cannes U19Castelnau Le Cres FC U19
14:30Cholet U19Pau FC U19
14:30Dijon ASPTT U19Sochaux U19
14:30Guingamp U19Trelissac FC U19
14:30Laval U19Chateauroux U19
14:30Le Havre U19Entente SSG U19
14:30Le Puy U19Metz U19
14:30Lille U19PSG U19
14:30Nancy U19Strasbourg U19
14:30Nimes U19Ajaccio GFCA U19
14:30Rennes U19Vannes OC U19
14:30SC Bastia U19AS Beziers U19
14:30Tours U19Niort U19
14:30Troyes U19Dijon U19
14:30USM Saran U19Paris FC U19
14:30Valenciennes U19Caen U19
15:00St Etienne U19Monaco U19
15:00US Quevilly U19Dunkerque U19
Georgia U19 League
08:00Dila Gori U19Wit Georgia Tbilisi U19
FTFC Telavi U195-0Norchi Dinamo Tbilisi U19
08:00Sioni Bolnisi U19FC Rustavi U19
Germany Bundesliga II Women
11:00FFC Turbine Potsdam II WomenSV Meppen Women
14:00SG Essen-Schonebeck II WomenBV Cloppenburg Women
14:00TSG 1899 Hoffenheim II WomenFFC Frankfurt II Women
Germany Bundesliga U19
11:00TSV Havelse U19Dynamo Dresden U19
13:00Stuttgarter Kickers U19FC Ingolstadt U19
Germany DFB Pokal Women
12:00SC Sand WomenTSG 1899 Hoffenheim Women
14:00Arminia Bielefeld WomenBayer Leverkusen Women
14:00FC Forstern WomenWolfsburg Women
14:00FC Saarbrucken Women1 FFC Frankfurt Women
14:00Herforder SV WomenBorussia M'gladbach Women
14:00SGS Essen WomenFreiburg Women
Germany Landespokal
10:30Anadoluspor BerlinSC Staaken
13:00TurkiyemsporBFC Dynamo
Germany Oberliga Baden-Wuerttemberg
14:30Germania FriedrichstalGoppinger SV
Germany Oberliga Bremen
11:00ESC GeestemündeOSC Bremerhaven
14:00KSV Vatan Sport BremenSFL Bremerhaven
Germany Oberliga Hamburg
14:00Altona 93Meiendorfer SV
14:00HSV Barmbek-UhlenhorstTSV Sasel
14:00Niendorfer TSVTus Dassendorf
14:00VfL PinnebergSC Condor Hamburg
Germany Oberliga Hessen
14:30FSC LohfeldenSG Barockstadt
14:30Türk Gücü FriedbergVfB Ginsheim
Germany Oberliga Mittelrhein
14:30Bergisch Gladbach 09FC Wegberg-Beeck
14:30DurenViktoria 08 Arnoldsweiler
14:30FC Hennef 05Blau-Weiß Friesdorf
14:45SSV MertenSV Breinig
15:00SpVg Frechen 20Borussia Freialdenhoven
15:00SV Deutz 05Siegburger SV 04
15:00VfL VichttalVfL Alfter
Germany Oberliga Niederrhein
13:00SC Düsseldorf WestVfB Hilden
14:30KleveFC Monheim
14:30Sportfreunde BaumbergVfB Speldorf
14:30SSVg VelbertTSV Meerbusch
14:30TV Jahn HiesfeldSC Union Nettetal
14:30VfB HombergSC Velbert
15:00Ratingen SV Germania 04/19 EVTuRU Düsseldorf
15:30FSV DuisburgSpVg Schonnebeck
Germany Oberliga Niedersachsen
14:00Eintracht Braunschweig IIVfL Oythe
14:00Heeslinger SCSV Atlas Delmenhorst
14:00HSC HannoverFC Hagen/Uthlede
14:00MTV GifhornMTV Wolfenbuttel
14:00SC Spelle-VenhausTuS Bersenbruck
Germany Oberliga Schleswig-Holstein
14:00SV TodesfeldeEutin 08
15:00Inter Türkspor KielVfB Lubeck II
Germany Oberliga Westfalen
14:301. FC GievenbeckWestfalia Herne
14:30Eintracht RheineASC 09 Dortmund
14:30Hammer SPVGSportfreunde Siegen
14:30SC Paderborn 07 IIWestfalia Rhynern
14:30TSG SprockhovelTuS Erndtebrück
14:30TuS EnnepetalHolzwickeder SC
14:30TuS HalternGutersloh 2000
Germany Regionalliga North
14:00Lupo-Martini WolfsburgSC Weiche Flensburg 08
14:00St Pauli IISV Drochtersen-Assel
14:00VfL OldenburgWolfsburg II
Greece Football League
14:00Aiginiakos FCAittitos Spaton
14:00Apollon LarisasAE Sparti
14:00KerkyraKaraiskakis
14:00PanachaikiIraklis
Greece Football League 2
10:00EolikosThyella Kamari
11:00PanthiraikosAgioi Anargyroi
11:45PaniliakosDiagoras
12:00AE LernasAO Katastariou
14:00AcheronMegas Alexandros Kallithea
14:00AE KalampakiouApollon Paralimniou
14:00AE LefkimmisTilikratis
14:00Aetos OrfanouAspida Xanthi
14:00Agrotikos AsterasPao Koufalion
14:00Almopos ArideasErmis Amyntaiou
14:00AlmyrosThiseas Agrias
14:00AmpelakiakosAPO Keratsini
14:00Amvrysseas DistomouEnosi Panaspropirgiakou Doxa
14:00AO ChalkisApollon Eretrias
14:00AO EikosimiasPanargiakos
14:00AO FloriadasKronos Argyrades
14:00AO PalaiochorasOF Ierapetras
14:00Apollon MakrychoriAnagennisi Karditsas
14:00Aris AvatouOrfeas Xanthis
14:00Aris PalaioxoriouMakedonikos
14:00Asteras IteasOlympiakos Volou
14:00AtsaleniosAtromitos Piraeus
14:00CharaviakosAgios Ierotheos
14:00Diagoras VrachneikonAO Palliniakos
14:00EgaleoKallithea
14:00Elpida SkoutariouNiki Agkathias
14:00Episkopi FCAeek Inka
14:00Ethnikos PiraeusAO Giouchtas
14:00Grevena AerataThriamvos Servianon
14:00IlisiakosKorinthos
14:00Keravnos PernisKosmiou
14:00LangadasPO Triglias
14:00Makedonikos SiatistasSouli Paramuthias
14:00MandraikosPanarkadikos
14:00Megas Alexandros KilkisEthnikos Alexandroupoli
14:00Meliteas MelitisEdessaikos
14:00MeteoraAO Selanon
14:00N. AcharnaikosPanegialios
14:00Nafpaktiakos AsterasMakedonikos Foufas
14:00NeokesariasAO Stylidas
14:00Niki TraganouPAO Vardas
14:00Niki VolouFokikos
14:00OikonomosPierikos
14:00Olympiakos KyminonAnagennisi Giannitsa
14:00PamisosKalamata
14:00Panmovriakos RiolouAsteras Amaliadas
14:00PanserraikosNestos Chrisoupolis
14:00SidirokastrouKavala
14:00YpatoAE Ermionidas
16:00Ionikos NikeaProodeftiki
16:30Asteras VlachiotiAE Pellanas Kastoreiou
Greece Super League Women
11:00Aris Salonika WomenGlyfadas Women
11:00Atromitos Athinon WomenPanserraiki Women
14:00Agia Paraskevi WomenTrikala 2011 Women
14:00Elpides Karditsas WomenPAOK Salonika Women
14:00Proodeftiki Peramatos WomenLarisa Women
Guatemala Liga Nacional
18:30Antigua GFCDeportivo Sanarate FC
Guatemala Liga Nacional Women
17:00Pares WomenChimaltecas CSDFF Women
19:00UNIFUT-Rosal WomenCobaneras FC Women
20:00Club Deportivo Xela WomenMataquescuintla FC Women
Guatemala Primera Division
18:00Deportivo ReuMarquense
18:00MictlánCSD Comunicaciones II
19:00CotzumalguapaQuiche FC
22:00Chimaltenango FCNueva Concepcion
22:00Deportivo CarchaCD Achuapa
22:00Deportivo San PedroSolola FC
22:30Deportivo JocotanUniversidad SC
22:30Rosario FCSuchitepequez
Holland Eerste Divisie
12:15MaastrichtRoda JC
14:30FC TwenteGo Ahead Eagles
14:30TelstarFC Den Bosch
16:45NECSparta Rotterdam
Honduras Liga Nacional
FTLobos UPNFM0-1CD Platense
Hong Kong 1st Division
06:30Double FlowerCentral & Western
08:30Resources Capital FCEastern District
Hong Kong 2nd Division
06:30Kwun TongLucky Mile
06:30Sham Shui PoWing Go Fu Moon
06:30WanchaiNorth District
08:30Qiyi Hanstti FCKowloon City
08:30Sun SourceKowloon City
08:30Yau Tsim MongTung Sing
11:30St Joseph's FCKwong Wah
13:30Tuen Mun SASun Hei
India Goa Pro League
11:30Dempo SCCalangute Association
India I-League
15:00Gokulam Kerala FCMinerva Punjab FC
Indonesia Liga 1
09:30PSIS SemarangPersib Bandung
12:30Bali Utd Pusam FCPersebaya Surabaya
International Match
20:45SpainBosnia-Herzegovina
Iran Div 1
12:00Baderan TehranFajr Shahid Sepasi
12:00Mes RafsanjanAluminium Arak
12:00Qashqai ShirazShahin Bushehr
12:00Shahrdari MahshahrGol Gohar
12:00Shahrdari TabrizGol Gohar
Italy Campionato Nazionale
15:00Casertana U19Fermana U19
Italy Serie A Women
12:30Orobica WomenMozzanica Women
Italy Serie B
15:00SpeziaBenevento
Italy Serie C Group A
14:30ArzachenaPro Vercelli
14:30CuneoNovara
14:30PisaOlbia
16:30ASDC GozzanoASD Albissola
16:30Juventus U23Pontedera
16:30PistoiesePiacenza
16:30Pro PiacenzaPro Patria
16:30Virtus EntellaAlessandria
18:30LuccheseRobur Siena
Italy Serie C Group B
14:30FermanaFano
14:30GubbioGIANA Erminio
14:30ImoleseTernana
14:30MonzaPordenone
14:30SambenedetteseFeralpiSalo
14:30SudtirolVis Pesaro
14:30Virtus VeronaTeramo
18:30AlbinoleffeRenate
18:30RavennaRimini
19:00TriestinaVicenza
Italy Serie D
14:30AC Savoia 1908Fidelis Andria
14:30AcirealeAC Locri
14:30AglianeseGavorrano
14:30AlbalongaBudoni
14:30AP TurrisASD Castrovillari Calcio
14:30APDC ChionsEste
14:30Asc St GeorgenBelluno
14:30ASD Adrense 1909Pavia
14:30ASD AnziolavinioASD Trastevere
14:30ASD OltrepovogheraAxys Zola
14:30Asd Pineto CalcioCesena
14:30ASD San Gimignano SportUC Sinalunghese
14:30ASD SancataldeseNocerina
14:30ASD Sasso MarconiReggio Audace FC
14:30ASD SavignaneseOlympia Agnonese
14:30ASD Sporting TrestinaASD Seravezza Calcio
14:30ASD Union ArzignanochiampoASD Cartigliano
14:30ASD Villa D'AlmeSeregno
14:30AvellinoVis Artena
14:30BariUS Palmese
14:30Bastia 1924Scandicci
14:30BorgaroAC Bra
14:30BusteseSestri Levante
14:30CampobassoGiulianova
14:30Chieri 1955Borgosesia
14:30Citta di AnagniAS Ostia Mare
14:30CittanoveseGela
14:30ClodienseTrento
14:30ComoRezzato
14:30FezzaneseCaratese
14:30ForliFrancavilla 1927
14:30ForliASD Francavilla Calcio
14:30GragnanoTeam Altamura
14:30GSD AmbrosianaDarfo
14:30IserniaCastelfidardo
14:30JesinaAvezzano
14:30LavagneseLigorna
14:30Legnago SalusPro Sesto
14:30LentigioneA.C. Crema 1908
14:30MantovaPonte San Pietro
14:30MarsalaCitta di Messina
14:30MessinaPortici 1906
14:30MezzolaraCiliverghe Mazzano
14:30ModenaAC Calvina Sport
14:30MontebellunaCampodarsego
14:30OlginateseCaravaggio
14:30PomiglianoErcolanese 1924
14:30PonsaccoTuttocuoio
14:30PratoMontevarchi
14:30Pro DroneroUS Inveruno
14:30Real Forte QuercetaGhivizzano
14:30RecanateseSammaurese
14:30RoccellaIgea Virtus
14:30RotondaASD Troina
14:30San Donato TavarnelleASD Cannara
14:30San Marino CalcioUS Fiorenzuola
14:30SangiovanneseEsperia Viareggio
14:30SangiusteseSan Nicolò
14:30SantarcangeloMatelica
14:30SavonaCasale
14:30ScanzorosciateVillafranca
14:30SFF AtleticoAprilia
14:30Sorrento CalcioFC Francavilla
14:30SS Nola 1925Citta di Fasano
14:30Stresa SportivaLecco
14:30TamaiSandona 1922
14:30TarantoGelbison
14:30U.S BitontoAC Nardo
14:30Union Feltre AsdDelta Rovigo
14:30US AdrieseVirtus Bolzano
14:30US CiseranoSC Caronnese
14:30US LadispoliLupa Roma
14:30US Latina CalcioTorres
14:30US Levico TermeCjarlins Muzane
14:30US PergoletteseUSD Classe
14:30US PianeseMassese
14:30USD Latte DolceCassino
14:30VasteseASD Montegiorgio
14:30Vigor CarpanetoFanfulla Cavenago
14:30Virtus BergamoSondrio Calcio
14:30Virtus FlaminiaNuova Monterosi
15:00ASD LanuseiCastiadas
15:00AZ Picerno ASDSarnese
15:00Unione SanremoArconatese
16:00Audace CerignolaFBC Gravina
Jamaica Premier League
21:00Dunbeholden FCPortmore United
21:00Humble LionsReno FC
21:00Montego Bay UtdWaterhouse
Japan Football League
04:00Tokyo Musashino City FCVeertien Mie
05:00FC OsakaReinmeer Aomori
05:00Nara ClubCobaltore Onagawa
05:00Ryutsu Keizai DragonsVerspah Oita
05:00Sony SendaiMaruyasu Okazaki
Japan J3-League
05:00Azul Claro NumazuSagamihara
05:00Blaublitz AkitaKataller Toyama
05:00Fukushima UtdGamba Osaka U23
05:00Gainare TottoriParceiro Nagano
05:00Grulla Morioka FCCerezo Osaka U23
06:00FC Tokyo U23YSCC
11:00Thespa KusatsuGiravanz Kitakyushu
Kosovo Division 1
13:00ArberiaKF Besa Peje
13:00KF DukagjiniKF 2 Korriku
13:00KF KikaKF Trepca Mitrovice
13:00Vellaznimi GjakovaIstogu
Luxembourg Promotion D’Honneur
16:00Erpeldange 72US Esch
16:00JeunesseKoeppchen Wormeldange
16:00Jeunesse CanachFC Rodange
16:00Mertert/WasserbilligBissen
16:00Muhlenbach/LusitanosWiltz 71
16:00SandweilerHesperange
16:00UN 97 KaerjengMamer 32
16:00Union MertertAtert Bissen
Macedonia League Women
FTZFK Atletiko Women0-4ZFK Tiverija Women
Malawi Super League
14:30Adelaide Blue EaglesTN Stars
14:30MafcoAzam Tigers FC
Mexico Liga de Ascenso Apertura
35'Juarez FC0-0Universidad Guadalajara
Mexico Liga MX Femenil
19:00Puebla WomenUnam Pumas Women
Mexico Segunda Division
17:00Chivas Guadalajara IIMonarcas Morelia II
22:30CF Reboceros La PiedadCocodrilos de Tabasco FC
Montenegro Druga Liga
13:00FK ArsenalFK Bokelj
13:00FK Decic TuziFK Jedinstvo Bijelo Polje
13:00FK JezeroBerane
13:00FK Kom PodgoricaOFK Igalo
Morocco Cup
15:00RSB BerkaneWAF Widad Fes
Namibia Premier League
14:00FC CivicsJulinho Sporting
16:00Citizens FCUNAM FC
New Zealand Football Championship
FTTasman United3-2Wellington Phoenix Reserves
FTAuckland City4-1Canterbury United
FTHamilton Wanderers AFC0-2Eastern Suburbs Auckland
FTTasman United3-2Wellington Phoenix Reserves
FTTeam Wellington2-2Hawkes Bay United
FTHamilton Wanderers AFC0-2Eastern Suburbs Auckland
FTTeam Wellington2-2Hawkes Bay United
1'Waitakere United0-0Southern United
New Zealand Premier League Women
FTCanterbury United Women0-3Northern Football Women
02:00Waikato/BOP Football WomenCapital FF Women
FTAuckland FF Women4-0Central Football Women
Norway Toppserien Women
13:00Grei Kvinner WomenLyn Women
Panama Liga Nacional de Ascenso
FTColon C-30-2Leones de America FC
Panama LPF
FTTauro FC2-0CD Arabe Unido
Panama Reserve League
21:00Independiente FC ReservesCD Arabe Unido Reserves
Paraguay Division Profesional
21:40Club General DiazIndependiente FBC
23:50Nacional AsuncionSol de America
Paraguay Reserve League
12:00Deportivo Santani ReservesCerro Porteno Reserves
12:00Olimpia Asuncion ReservesGuarani Asuncion Reserves
Peru Segunda
21:00Cesar VallejoJuan Aurich
21:30Carlos ManucciCienciano
Poland Ekstraklasa Women
11:00AZS PWSZ Biala Podlaska WomenGornik Leczna Women
11:00Czarni Sosnowiec WomenAZS UJ Krakow Women
11:00MKS Olimpia Szczecin WomenAZS Wroclaw Women
12:00TS Polonia Poznan WomenMitech Zywiec Women
13:00GKS Katowice WomenMedyk Konin Women
13:30UKS SMS Lodz WomenAZS PWSZ Walbrzych Women
Poland II Liga
13:00Blekitni Stargard SzczecinskiOlimpia Elblag
Poland III Liga
11:00Lechia Tomaszow MazowieckiSokol Aleksandrow
12:00Baltyk KoszalinSokol Kleczew
12:00Legia Warsaw IIRuch Wysokie Mazowiecki
13:00Radunia StezycaLech Poznan II
14:00Spartakus DaleszyceCzarni Polaniec
16:00MKS Swit Nowy Dwor MazowieckiZKS Olimpia Zambrow
Poland Youth League
12:00Cracovia Krakow U18Slask Wroclaw U18
13:00TKP Elana Torun U18Pogon Szczecin U18
Portugal Campeonato Nacional
12:00DezembroSC Praiense
12:00Louletano DCSC Ideal
16:00AD FafeLimianos
16:00AlcainsAD Nogueirense
16:00AlvercaGD Peniche
16:00AmoraClube Oriental Lisboa
16:00AnadiaBenfica e Castelo Branco
16:00Casa PiaSacavenense
16:00CD PinhalnovenseOlimpico Montijo
16:00CinfaesSC Meda
16:00FatimaVilafranquense
16:00FC CesarenseRD Agueda
16:00GD GafanhaUniao Madeira
16:00Gd MirandesVizela
16:00Leca FCAD Sanjoanense
16:00LouresARC Oleiros
16:00Lusitania LourosaGondomar
16:00Maria Da FonteChaves B
16:00MontalegreCac Taipas
16:00MouraAngrense
16:00Oliveira HospitalAD Macao
16:00ParedesCS Maritimo B
16:00Pedras RubrasAmarante
16:00Penalva CasteloLusitano FCV
16:00Real Sport Clube QueluzFC Ferreiras
16:00Redondense FCVasco Da Gama Vidigueira
16:00Santa IriaCaldas SC
16:00Sao MartinhoVilaverdense
16:00SC CoimbroesSC Espinho
16:00SC Maria da FonteChaves B
16:00SC MirandelaAD Oliveirense
16:00SertanenseSCU Torreense
16:00TrofenseMerelinense FC
16:00UD LeiriaSU Sintrense
Portugal Campeonato Nacional Women
16:00A-dos-Francos WomenCA Ouriense Women
16:00AD Ovarense WomenMaritimo Women
16:00Benfica WomenEstoril Praia Women
16:00Braga WomenBoavista Women
16:00Sporting WomenClube de Albergaria Women
16:00Vilaverdense WomenValadares Gaia FC Women
Portugal League Cup
12:45Vitoria SetubalTondela
16:00BelenensesChaves
Portugal Segunda Liga
15:30Sporting CovilhaAcademica
16:00Academico ViseuEstoril
16:00SC FarenseCD Mafra
18:00UD OliveirenseFamalicao
Republic of Ireland Leinster Senior League
12:00Firhouse Clover FCMalahide Utd
12:00Killester Donnycarney FCPortmarnock AFC
15:00Verona FCArklow Town
Romania Liga 1 Women
10:00CSS Targoviste WomenIndependenta Baia Mare Women
Romania Liga II
10:00Sportul SnagovUniversitatea Cluj
12:00ACS UTA Batrana DoamnaFC Arges Pitesti
Russia Division 1
11:00Rotor VolgogradTom Tomsk
11:00Sibir NovosibirskSKA Energia Khabarovsk
12:00FC Olimpiyets Nizhny NovgorodFK Tambov
12:00FK KhimkiPFC Sochi
12:00Spartak Moscow IIShinnik Yaroslavl
13:00Krasnodar IIMordovia Saransk
14:00Torpedo ArmavirFK Tyumen
15:00Baltika KaliningradChertanovo
15:00Fakel VoronezhAvangard Kursk
17:00Zenit St Petersburg IILuch-Energiya Vladivostok
Serbia Prva Liga
13:00Buducnost DobanovciFK Trajal
13:00FK BezanijaFK Teleoptik Zemun
13:00FK Novi PazarSloboda Uzice
13:00FK Radnicki 1923Borac Cacak
13:00FK Sindjelic BelgradeFK Becej
13:00FK ZlatiborFK Backa Topola
13:00Javor IvanjicaFK Zarkovo
13:00Metalac GornjiFK Indija
Serbia Srpska Liga
10:00FK Kabel Novi SadFK Crvena Zvezda NS
11:00FK Graficar BeogradGSP Polet
Slovakia Youth League
11:00MFK Zemplin Michalovce U19Dunajska Streda U19
Slovenia 2. SNL
13:00NK RadomljeNK Nafta 1903
14:00ND BeltinciNK Bilje
14:00ND Ilirija LjubljanaNK Krka
14:00NK BrdaNK Rogaska
14:00Tabor SezanaASK Bravo Publikum
Slovenia 3. SNL
FTNK Sampion Celje0-2NK Šmartno
14:00NK Fama VipavaFC Koper
South Africa Diski Challenge
09:00Baroka FC ReservesPolokwane City Reserves
09:00Cape Town City FC ReservesChippa United Reserves
11:00Free State Stars ReservesBloem Celtic Reserves
13:00Kaizer Chiefs ReservesOrlando Pirates Reserves
Spain Primera Women
11:30Athletic Bilbao WomenUDG Tenerife Sur Women
12:00Sevilla WomenEspanyol Women
12:00Sporting De Huelva WomenValencia Women
12:30Madrid CFF WomenCDEF Logrono Women
16:00Levante UD WomenMalaga Women
18:00Barcelona WomenAtletico Madrid Women
Spain Segunda
12:00NumanciaRayo Majadahonda
16:00CordobaCadiz
18:00AlbaceteLugo
18:00AlcorconElche
Spain Segunda B Group 1
11:30Deportivo La Coruna BLas Palmas B
12:00BurgosUnionistas de Salamanca CF
12:00Celta de Vigo BValladolid B
12:00Deportivo La Coruna BLas Palmas B
12:00FuenlabradaNavalcarnero
12:00UD San Sebastian ReyesPontevedra
12:00Union AdarveCF Internacional de Madrid
16:15CoruxoRapido Bouzas
17:00GuijueloAtletico Madrid B
17:00PonferradinaCultural Leonesa
17:00SalmantinoReal Madrid Castilla
Spain Segunda B Group 2
12:00Real Oviedo BUD Logrones
12:00TudelanoRacing Santander
16:30CD CalahorraUP Langreo
17:00Athletic Bilbao BCultural de Durango
17:00CD VitoriaSporting Gijon B
17:00Gimnastica de TorrelavegaIzarra
Spain Segunda B Group 3
12:00Atletico BalearesTeruel
12:00ConquenseLevante B
12:00Villarreal BEspanyol B
16:00PeraladaValencia B
16:30UE OlotCD Castellon
17:00AlcoyanoHercules
17:00OntinyentCD Ebro
17:00SabadellBadalona
Spain Segunda B Group 4
11:30Sevilla AtleticoMalaga B
12:00CD El EjidoGranada CF B
12:00Rec de HuelvaMelilla
12:00UD IbizaDon Benito
16:30Marbella FCCF Talavera
17:00Atletico SanluquenoAlmeria B
17:00CD BadajozUCAM Murcia CF
17:00Real MurciaFC Cartagena
17:00San Fernando CDRB Linense
17:00VillanovenseJumilla
Spain Segunda Women
13:00AD Anaza WomenCD Tarsa Women
18:00SD Casablanca WomenUD Geneto Del Teide Women
Spain Tercera Group 1
16:00PolvorinSomozas
16:30AlondrasRacing Club Villalbes
16:30UD OurensePorrino Industrial FC
17:00ArosaCD Boiro
17:00CompostelaCD Choco
17:00Racing FerrolCD Barco
17:30UD PaiosacoCD Arenteiro
Spain Tercera Group 10
11:30Cadiz BArcos
12:00Coria CFCordoba B
12:00Ecija BalompieCD Utrera
12:00Real Betis BCD Guadalcacin
16:15Xerez CDCabecense
16:30Atletico EspelenoLebrijana
17:00Conil CFXerez Deportivo FC
17:00Los BarriosCD San Roque de Lepe
17:00Puente GenilAlgeciras CF
Spain Tercera Group 11
12:00CE EsporlesFormentera
16:00SollerCE Constancia
16:30PoblenseCD Murense
Spain Tercera Group 12
13:00Atletico TacoronteIbarra
13:00CD El CotilloLanzarote
13:00CD MarinoCD Santa Ursula
13:00MensajeroUD Tamaraceite
13:00UD San FernandoCD Union Puerto
13:00Union Sur YaizaVilla Sta Brigida
Spain Tercera Group 13
11:30NV Estudiantes de Murcia CFOlimpico Totana
11:30SFC MinervaReal Murcia B
12:00La Union CFCF Lorca Deportiva
12:00Lorca FCFC Cartagena B
12:00UCAM Murcia CF BCD Aguilas
16:30CiezaAt. Pulpileno
16:30Mar MenorHuercal Overa CF
16:30UD Los GarresMuleno
17:00Ciudad de MurciaMazarron
17:00YeclanoCD Algar
19:00EDMF ChurraDeportiva Minera
Spain Tercera Group 14
12:00CacerenoRCP Valverdeno
12:00CastueraAD Llerenense
12:00CD AzuagaAt. Pueblonuevo
12:00PlasenciaCalamonte
12:00UD MontijoEMD Aceuchal
12:15JerezOlivenza
16:15ValdiviaExtremadura B
17:00Arroyo CPCD Diocesano
17:00CD CoriaMerida
17:00MoraloValdelacalzada
Spain Tercera Group 15
17:00CirboneroPena Sport
17:00MutilveraArdoi
Spain Tercera Group 16
12:00VareaAlfaro
15:45BerceoNaxara
16:00AlberiteUD Logrones B
16:15River EbroOyonesa
16:30CA VianesArnedo
16:45AutolPradejón
17:00FC La CalzadaAgoncillo
17:00SD LogronesYagüe
17:00SD LogronesYagüe
Spain Tercera Group 17
11:30Real Zaragoza BCD Robres
11:30San Juan de MozarrifarUtebo
15:30SariñenaSan Lorenzo de Flumen
16:00CD Belchite 97Villanueva Del Pardillo
16:00CD La AlmuniaSD Borja
16:00CDJ TamariteSabinanigo
16:00CF CalamochaMonzón
16:00IlluecaAD Almudevar
16:30SD TarazonaBrea
Spain Tercera Group 18
12:00AzuquecaCD Tarancon
12:00CD GuadalajaraToledo
12:00La RodaVillarrobledo
16:00Atletico IbanesAlbacete B
16:30CD MadridejosMarchamalo
16:30CD VillacanasLa Solana
16:30Mora CFSocuéllamos
17:00Calvo SoteloAlmagro CF
17:00Calvo Sotelo PuertollanoAlmagro CF
17:00CD Manchego CRCD Quintanar del Rey
17:00Villarrubia CFTomelloso
Spain Tercera Group 2
12:00CondalEl San Martin
12:00LealtadSiero
12:00PravianoCD Colunga
12:00UD LlaneraCovadonga
12:00Universidad OviedoUC Ceares
12:15LlanesGijon Industrial
15:45Madalena de MorcinSan Claudio
15:45Madalena de MorcinUD San Claudio
15:45TuillaMosconia
16:30L'Entregu CFMarino de Luanco
Spain Tercera Group 3
11:45SD RevillaNaval
12:00FC Rinconeda PolancoLaredo
15:45CD CayonAt. Albericia
15:45SD TorinaSolares
16:00Racing Santander BBarreda
17:00Textil EscudoSiete Villas
Spain Tercera Group 4
11:15SanturtziBermeo
11:30Alaves BSantutxu
12:00Real Sociedad COrdizia
Spain Tercera Group 5
11:45FE GramaSantboia
12:00CE L'HospitaletFC Martinenc
12:00Cerdanyola del Valles FCUE Sant Andreu
12:00EC GranollersReus Deportiu II
12:00Pobla MafumetPrat
12:00VilafrancaUA Horta
12:15UE SantsUE Figueres
17:00TerrassaUE Castelldefels
Spain Tercera Group 6
11:30CD RodaSilla CF
12:00Paiporta CFOlímpic de Xativa
12:00Paterna CFEldense
17:00CrevillenteElche Ilicitano
17:00UD AlziraUD Rayo Ibense
18:00Vilamarxant CFCF Torre Levante
Spain Tercera Group 7
11:30Alcobendas SportLeganes B
11:30Alcorcon BAtletico de Pinto
11:30ParlaRCD Carabanchel
11:30RSD AlcalaPozuelo Alarcon
11:30San Fernando HenaresTrival Valderas
11:30Tres CantosRayo Vallecano B
11:30VicalvaroCD Canillas
12:00CF San AgustinVillaverde Boetticher CF
12:00DAV Santa AnaMostoles
12:00Getafe BLas Rozas
Spain Tercera Group 8
12:00Zamora CFCD Beroil Bupolsa
12:00Zamora CFBurgos Promesas
16:30AlmazanBriviesca Norpetrol
17:00ArandinaJupiter Leones
17:00Real AvilaSporting Uxama
Spain Tercera Group 9
12:00CD Huetor VegaAntequera
12:00LojaAlhaurin Torre
12:00UD San PedroJuventud Torremolinos CF
12:15AlhaurinoCiudad Torredonjimeno
12:15CD RinconAtletico Mancha Real
17:00Guadix CFCD Torreperogil
17:00Linares DeportivoMotril
17:00Velez CFCD Huetor Tajar
17:30Real JaenCD El Palo
Spain Youth League
12:00CD Canillas U19CF Rayo Majadahonda U19
12:00El Olivar U19Mallorca U19
12:00Las Palmas U19Orientacion Maritima U19
15:45Leganes U19Almendralejo U19
16:00Getafe U19Rayo Vallecano U19
FTDanok Bat U191-2UDC Txantrea U19
17:30CD 26 de Febrero U19Recreativo Huelva U19
18:00UCD Canada Atletico U19CD San Felix U19
19:00Real Madrid U19Atletico Madrid U19
Sri Lanka FA Cup
13:30Renown SCPolice SC
Sweden Superettan Qualification
14:30IFK VarnamoSyrianska FC
14:30Varbergs BoIS FCOskarshamns AIK
Switzerland 1.Liga Promotion
14:30MunsingenSC Cham
Trinidad & Tobago Super League
20:30Cunupia FCPetit Valley
21:00San Fernando GiantsPrisons FC
Tunisia League 1
14:00ES MetlaouiEsperance de Tunis
Turkey 2 Lig Beyaz
11:00AmedsporInegolspor
11:00GumushanesporAnkara Demirspor
11:30Hacettepe SKBayrampasa
11:30Nigde Anadolu FKKeciorengucu
11:30SakaryasporGaziantepspor
11:30Sancaktepe BelediyeEyupspor
11:30SariyerSamsunspor
11:30Utas UsaksporKastamonuspor
Turkey 2 Lig Kirmizi
11:00KahramanmarassporKirklarelispor
11:00Sivas BelediyesporZonguldak Komurspor
11:30Fatih KaragumrukSanliurfaspor
11:30FethiyesporBugsasspor
11:30Menemen Belediye SporManisa BBSK
11:30Tarsus Idman YurduAnadolu Selcukluspor
11:30TokatsporPendikspor
Turkey 3.Lig Group 1
11:00Artvin HopasporHekimoglu Trabzon
11:00Erzin BelediyesporBuyukcekmece Tepecikspor
11:00Nazilli BelediyesporBatman Petrolspor
11:00Sanliurfa BelediyesporGebzespor
11:30Kozan BLD SporSile Yildizspor
11:30Nevsehir Belediye SporErgene Velimese Spor
Turkey 3.Lig Group 2
11:00Elaziz BelediyesporAdiyaman 1954
11:00Van BelediyesporYeni Orduspor
11:30ALIBEYKoYPazarspor
11:30DuzcesporSultanbeyli Belediyespor
11:30Kemer TekirovasporBergama Belediyespor
11:30Kirsehir BelediyesporOsmaniyespor FK
11:30KirsehirsporOsmaniyespor FK
11:30Yeni Altindag BelediyesporKizilcabolukspor
Turkey 3.Lig Group 3
11:001461 TrabzonBucaspor
11:00CizresporBayburt Genclikspor
11:00Fatsa BelediyesporPayas Belediyespor 1975
11:30Corum BelediyesporKocaelispor
11:30Golcukspor24 Erzincanspor
11:30Karacabey Birlikspor ASDiyarbakirspor
11:30TurgutlusporHalide Edip Adivarspor
Turkey League Women
10:30Besiktas WomenKonak Bel Women
10:30Fatih Vatan Spor WomenHakkarigucu SK Women
U20 International
15:00Bolivia U20Ecuador U20
18:00Mali U20Morocco U20
18:00Portugal U20Slovakia U20
20:30Venezuela U20Peru U20
UAE Cup
13:45Al Ain SCCEmirates Club RAK
13:45Al Nasr SCAl Dhafra SCC
16:30Sharjah SCCAl Fujairah
UEFA Nations League
15:00EnglandCroatia
18:00MoldovaLuxembourg
18:00Northern IrelandAustria
18:00San MarinoBelarus
20:45GreeceEstonia
20:45HungaryFinland
20:45SwitzerlandBelgium
Ukraine Persha Liga
13:00Ingulets PetrovoKolos Kovalivka
13:00Obolon Brovar KievFC Hirnyk Sport Komsomolsk
Uruguay Segunda B Nacional
20:00CA Bella VistaColon FC
Venezuela Segunda Division
20:00Universidad Los AndesLALA FC
21:00Margarita FCLlaneros De Guanare
World Club Friendlies
08:00Almar FCRivers United
10:00Cynosure FCFC Ebedei
14:00Remo StarsKwara United
16:00MFM FCSunshine Stars FC
Zimbabwe Premier Soccer League
14:00Black Rhinos FCShabanie Mine FC
14:00Bulawayo Chiefs FCHighlanders FC
14:00Chapungu FCYadah FC
14:00Dynamos FCMutare City Rovers
14:00Triangle UnitedNichrut FC
Others
16:00Karlslunds IF HFKIFK Haninge
16:30Nigeria WomenSouth Africa Women
17:30Zambia WomenEquatorial Guinea Women
18:00Guadalupe FC U20AD San Carlos U20
23:00UAI Urquiza WomenCerro Porteno Women