Malta

Hamrun Spartans
Grundlagt 1907Victor Tedesco Stadium(3.000)
Form
Opdateret
Hamrun Spartans lige nu
Hamrun Spartans har vundet 3, spillet 2 uafgjort og tabt 11 af de seneste 16 kampe, med en målscore på 13-29.
Seneste resultat: Hamrun Spartans 1-2 NSÍ (Conference League).
Tallene opdateres automatisk fra vores kampdata.
Trup
Keepere
| # | Spiller | Nationalitet | Alder |
|---|---|---|---|
| 22 | 24 | ||
| 98 | 28 |
Forsvarere
| # | Spiller | Nationalitet | Alder |
|---|---|---|---|
| 2 | Rafael Compri | 30 | |
| 5 | 21 | ||
| 13 | 27 | ||
| 93 | Yvan Inzoudine | 29 | |
| - | Tobias Björnstad | 24 | |
| - | Messie Biatoumoussoka | 28 |
Midtbanespillere
| # | Spiller | Nationalitet | Alder |
|---|---|---|---|
| 6 | 28 | ||
| 8 | 28 | ||
| 17 | 28 | ||
| 27 | 29 | ||
| 32 | Michele Carboni | 22 | |
| 88 | 29 | ||
| 91 | 35 | ||
| 94 | 32 | ||
| - | 28 | ||
| - | Christopher Galea | 25 | |
| - | 29 |
Angribere
| # | Spiller | Nationalitet | Alder |
|---|---|---|---|
| 9 | 29 | ||
| 10 | 29 | ||
| 10 | Lucas Villela | 28 | |
| 25 | 37 | ||
| 29 | 34 | ||
| 30 | Blessing Eleke | 30 | |
| 70 | 22 | ||
| - | Sayha Seha | 21 | |
| - | Emmanuel Ernest | 25 |
Kampe
Ingen resultater
Resultater
tors. 16.07
19.30
Hamrun Spartans
1 - 2
tors. 09.07
20.45
Nsí
1 - 1
tors. 18.12
21.00
Shamrock Rovers
3 - 1
tors. 11.12
21.00
Hamrun Spartans
0 - 2
tors. 27.11
18.45
Hamrun Spartans
3 - 1
tors. 06.11
18.45
Samsunspor
3 - 0
tors. 23.10
21.00
Hamrun Spartans
0 - 1
tors. 02.10
18.45
Jagiellonia Białystok
1 - 0
tors. 28.08
19.00
Rīgas FS
2 - 2
tors. 21.08
19.00
Hamrun Spartans
1 - 0
tors. 14.08
20.00
Maccabi Tel Aviv
3 - 1
tirs. 05.08
19.00
Hamrun Spartans
1 - 2
tirs. 29.07
20.00
Dynamo Kyiv
3 - 0
tirs. 22.07
19.00
Hamrun Spartans
0 - 3
tirs. 15.07
19.00
Hamrun Spartans
2 - 0
ons. 09.07
18.00
Žalgiris
2 - 0
#33Conference League
Statistik
Form
Seneste 8
LLWLLLDW
Kampe spillet: 8
Mål
Scoret (gns.)0.88
Indkasseret (gns.)1.63
Total (gns.)2.50
Over/Under
Over 0.5100%
Over 1.563%
Over 2.550%
Over 3.538%
Begge scorer
BTTS Ja38%
BTTS Nej63%
Resultater
Sejr25%
Uafgjort13%
Tab63%
Andet
Clean sheet13%
Uden mål50%
1. halvleg
1H Mål (gns.)0.88
1H Over 0.550%
1H Over 1.525%
1H BTTS25%
2. halvleg
2H Mål (gns.)2.50
2H Over 0.5100%
2H Over 1.563%
Hjørnespark
Hold (gns.)4.75
Total (gns.)9.38
Over 8.575%
Over 9.550%
Over 10.538%
Kort
Hold (gns.)3.38
Total (gns.)6.25
Over 2.588%
Over 3.588%
Over 4.588%
Statistik
K16
V3
U2
T11
MF13
MI29
Clean sheets2
Gns. mål scoret0.8
Gns. mål imod1.8
Få 100% op til 1.000 kr.
Til CasinoMotoReklame
Min. +18 år • Reklame • Hjælpelinje: StopSpillet.dk • Selvudelukkelse via ROFUS.nu • Regler og vilkår gælder • Kun nye kunder • Min. indbetaling 100 kr. • 100% op til 1.000 kr. i bonus • Omsætningskrav 5x (indbetaling + bonus) • Min. odds 1,50 • Gyldig i 60 dage.
Få 100% op til 1000 kr.
Til BetiniaReklame
Min. +18 år • Hjælpelinje: Stopspillet.dk • Selvudelukkelse: ROFUS.nu • Generelle vilkår og betingelser gælder • Min. indbetaling 100 kr. • Max bonus: 1000 kr. • Indsatsgrænsen er 500 kr. per kamp • Omsætningskrav 5x indbetalings- og bonusbeløb • Eksempel: Indbetal 500 kr. og modtag 500 kr. i bonus (omsætning 5x 1000 kr. = 5000 kr.) • Gyldig i 60 dage.