Nordmakedonien

Skendija 79
Grundlagt 1979Gradski Stadion, Foca(10.030)
Form
Opdateret
Skendija 79 lige nu
Skendija 79 har vundet 10, spillet 5 uafgjort og tabt 13 af de seneste 28 kampe, med en målscore på 31-38.
Seneste resultat: KF Llapi 1-0 Skendija 79 (Club Friendlies 4).
Tallene opdateres automatisk fra vores kampdata.
Trup
Keepere
| # | Spiller | Nationalitet | Alder |
|---|---|---|---|
| 24 | Baboucarr Gaye | 28 | |
| 25 | Astrit Amzai | 24 | |
| 30 | Ferat Ramani | 32 |
Forsvarere
| # | Spiller | Nationalitet | Alder |
|---|---|---|---|
| 2 | Aleksander Trumci | 25 | |
| 11 | Ronaldo Webster | 25 | |
| 15 | Imran Fetai | 24 | |
| 16 | 32 | ||
| 18 | Nazif Ceka | 18 | |
| 22 | Numan Ajetovikj | 20 | |
| 23 | 24 | ||
| 26 | Anes Meljichi | 20 | |
| 55 | 25 |
Midtbanespillere
| # | Spiller | Nationalitet | Alder |
|---|---|---|---|
| 5 | Drilon Islami | 26 | |
| 6 | Adamu Alhassan | 26 | |
| 8 | Rafa | 26 | |
| 10 | - | ||
| 10 | 32 | ||
| 17 | 27 | ||
| 49 | Sebastjan Spahiu | 27 | |
| 77 | 26 |
Angribere
| # | Spiller | Nationalitet | Alder |
|---|---|---|---|
| 7 | 39 | ||
| 9 | Fahd Ndzengue | 26 | |
| 11 | 27 | ||
| 19 | Vane Krstevski | 23 | |
| 20 | Atdhe Mazari | 25 | |
| 21 | A. Isa | - | 20 |
| 27 | Lorik Kaba | 21 | |
| 29 | Fabrice Tamba | 22 | |
| 99 | Marko Gjorgjievski | 26 |
Kampe
Ingen resultater
Resultater
lør. 03.10
15.00
KF Llapi
1 - 0
tors. 13.08
20.00
Skendija 79
0 - 0
tors. 06.08
21.00
Hibernian
2 - 1
tors. 30.07
20.00
Skendija 79
3 - 1
tors. 23.07
20.45
Bravo
2 - 1
tors. 16.07
20.00
Skendija 79
1 - 0
tors. 09.07
19.30
Europa FC
0 - 5
tirs. 30.06
18.00
Skendija 79
2 - 2
tirs. 23.06
18.15
Skendija 79
0 - 4
tors. 26.02
18.45
Samsunspor
4 - 0
tors. 19.02
21.00
Skendija 79
0 - 1
lør. 24.01
13.00
Podbrezová
2 - 1
tirs. 20.01
15.00
Oleksandria
1 - 1
tors. 15.01
13.00
Skendija 79
3 - 0
tors. 18.12
21.00
AEK Larnaca
1 - 0
tors. 11.12
18.45
Skendija 79
2 - 0
tors. 27.11
21.00
Drita
1 - 0
tors. 06.11
21.00
Skendija 79
1 - 1
tors. 23.10
18.45
Skendija 79
1 - 0
tors. 02.10
18.45
Rayo Vallecano
2 - 0
tors. 28.08
19.30
Ludogorets
4 - 1
tors. 21.08
20.00
Skendija 79
2 - 1
tirs. 12.08
18.00
Qarabağ
5 - 1
tirs. 05.08
20.00
Skendija 79
0 - 1
ons. 30.07
19.30
Fcsb
1 - 2
tirs. 22.07
20.00
Skendija 79
1 - 0
tirs. 15.07
20.00
Skendija 79
2 - 1
tirs. 08.07
20.00
The New Saints
0 - 0
#22Conference League
Statistik
Form
Seneste 8
LLLWLDWL
Kampe spillet: 8
Mål
Scoret (gns.)0.50
Indkasseret (gns.)1.25
Total (gns.)1.75
Over/Under
Over 0.5100%
Over 1.550%
Over 2.513%
Over 3.513%
Begge scorer
BTTS Ja13%
BTTS Nej88%
Resultater
Sejr25%
Uafgjort13%
Tab63%
Andet
Clean sheet25%
Uden mål63%
1. halvleg
1H Mål (gns.)0.63
1H Over 0.538%
1H Over 1.525%
1H BTTS0%
2. halvleg
2H Mål (gns.)1.75
2H Over 0.5100%
2H Over 1.550%
Hjørnespark
Hold (gns.)2.88
Total (gns.)7.38
Over 8.538%
Over 9.525%
Over 10.525%
Kort
Hold (gns.)2.75
Total (gns.)4.63
Over 2.5100%
Over 3.563%
Over 4.550%
Statistik
K28
V10
U5
T13
MF31
MI38
Clean sheets8
Gns. mål scoret1.1
Gns. mål imod1.4
Få 100% op til 1.000 kr.
Til CasinoMotoReklame
Min. +18 år • Reklame • Hjælpelinje: StopSpillet.dk • Selvudelukkelse via ROFUS.nu • Regler og vilkår gælder • Kun nye kunder • Min. indbetaling 100 kr. • 100% op til 1.000 kr. i bonus • Omsætningskrav 5x (indbetaling + bonus) • Min. odds 1,50 • Gyldig i 60 dage.
Få 100% op til 1000 kr.
Til BetiniaReklame
Min. +18 år • Hjælpelinje: Stopspillet.dk • Selvudelukkelse: ROFUS.nu • Generelle vilkår og betingelser gælder • Min. indbetaling 100 kr. • Max bonus: 1000 kr. • Indsatsgrænsen er 500 kr. per kamp • Omsætningskrav 5x indbetalings- og bonusbeløb • Eksempel: Indbetal 500 kr. og modtag 500 kr. i bonus (omsætning 5x 1000 kr. = 5000 kr.) • Gyldig i 60 dage.