LIVESCORE

ATP Bastad
13:00Fabio FogniniFernando Verdasco
14:30Henri LaaksonenRichard Gasquet
ATP Bastad MD
16:30Mirnyi/OswaldBolelli/Fognini
ATP Newport
20:00Tim SmyczekRamkumar Ramanathan
22:00Marcel GranollersSteve Johnson
ATP Umag
17:20Guido PellaRobin Haase
20:00Marco CecchinatoMarco Trungelliti
ATP Umag MD
21:30Jebavy/VeselyHaase/Middelkoop
Challenger Astana
10:00Sebastian OfnerAlexei Popyrin
11:30Daniel BrandsJurij Rodionov
Challenger Gatineau
FTPeter Polansky7-6,6-7,6-7Ugo Humbert
Challenger Gatineau MD
FTGrigelis/Leshem4-6,5-7Galloway/Klahn
Challenger Gatineau Qual
18:00Bradley KlahnJason Kubler
Challenger Prague
10:00Marek GengelDavid Poljak
10:00Rrezart CunguPavel Nejedly
11:30Alen AvidzbaOndrej Styler
11:30Mikalai HaliakMoez Echargui
11:30Peter TorebkoMatteo Martineau
Challenger San Benedetto
19:30Sergio Gutierrez-FerrolCarlos Taberner
21:00Lorenzo GiustinoDaniel Elahi Galan
Challenger Scheveningen
14:00Alessandro Giannessi6-3,6-7,0-0Thiemo De Bakker
15:00Yannick MadenLukas Rosol
Challenger Tampere
10:00Lucas RenardAlejandro D-Fokina
10:00Matias Franco DescotteEero Vasa
10:00Roberto MarcoraChristopher O'Connell
11:30Alexandre MullerThiago Seyboth Wild
11:30Andrei IakovlevJonathan Mridha
11:30Mark VervoortJelle Sels
11:30Pedro SakamotoViktor Durasovic
13:00Antoine BellierEduardo Dischinger
13:00Dimitar KuzmanovPanu Virtanen
13:00Lauri KiiskiTristan Lamasine
14:30Ivan GakhovTakashi Saito
14:30Kristjan TammNik Razborsek
14:30Laurent RochetteMarkus Eriksson
14:30Mikko RouvalaGustav Hansson
ITF Austria F3
11:00Nerman FaticMichael Vrbensky
ITF Belgium F4
14:30Jonas MerckxSamuel Brosset
ITF China F11
FTJie Cui7-6,6-3Runhao Hua
FTYan Bai6-4,7-5Huixin Wang
ITF Chinese Taipei F1
04:10Ti Chen4-6,6-4,2-3Michael Zhu
FTYu Hsiou Hsu7-6,6-2Vasko Mladenov
ITF Chinese Taipei F1 MD
07:30Yu/ZhuWong/Yeung
ITF Estonia F1
09:00Markos KalovelonisDragos Nicolae Madaras
ITF France F14
15:30Constantin B KouzmineMaxime Mora
17:30Jeroen VannesteEduardo Struvay
ITF France F15
10:00David QuayleAlexis Santin
10:00Julien De CuyperSteven Broge
11:30Amaury DelmasJavier Roldan
11:30Lucas BouquetFrancois-Pierre Grandveau
11:30Maximilian DietelCharles Bertimon
13:00Baptiste AnselmoAubin Duchier
13:00Lucas PoullainMarc Algeri
14:30Alexis BoureauMario Stino
14:30Arthur ReymondUmberto Maria Giovannini
16:00Maxence BertimonMatthew Boston
16:00Yahor YatsykRamazan Nureev
17:30Paul ValsecchiPaul Gueye
ITF Germany F8
13:00Joao SouzaManuel Pena Lopez
15:00Orlando LuzJulian Lenz
ITF Italy F19
17:00Matias ZukasGenaro Alberto Olivieri
ITF Malaysia F3
FTMaciej Smola6-3,3-6,6-3Michail Pervolarakis
ITF Malaysia F3 MD
LiveCasey Alcantara/Fruttero1-6,2-1Kim/Noh
ITF Morocco F1
16:00Juan Pablo PazLamine Ouahab
16:00Juan Pablo PazLamine Ouahab
ITF Spain F19
17:30Carlos L-MontagudMarc Giner
18:00Alvaro Lopez San MartinRaul Brancaccio
ITF USA F19B
17:00Jose OlivaresDanny Thomas
ITF Women Astana
LiveEkaterine Gorgodze5-1Marie Bouzkova
LiveSabina Sharipova6-3,0-0Varvara Flink
ITF Women Astana WD
10:00Cengiz/DanilinaAmanmuradova/Gorgodze
ITF Women Baja
10:30Dasha LopatetskayaJulia Kimmelmann
10:30Lara MichelCristina Ene
ITF Women Berkeley
FTSofia Kenin6-1,6-4Mayo Hibi
20:00Ashley KratzerNicole Gibbs
21:30Sofia KeninNao Hibino
ITF Women Berkeley WD
FTGibbs/Muhammad6-4,6-3Di Lorenzo/Jaksic
ITF Women Brussels
14:00Julyette M J SteurEliessa Vanlangendonck
16:00Mirjam BjorklundLara Salden
ITF Women Darmstadt
14:00Romy KoelzerKatharina Gerlach
15:30Elizabeth HalbauerAliona Bolsova Zadoinov
ITF Women Darmstadt WD
17:30Koelzer/UzcateguiColmegna/Papamichail
ITF Women Dijon
14:00Katharine FaheyTiffany William
14:00Michaela BayerlovaEmmanuelle Salas
ITF Women Figueira Da Foz
15:00Jessika PonchetVictoria Bosio
16:30Irina RamialisonEva Guerrero Alvarez
ITF Women Gatineau
FTArina Rodionova4-6,0-6Georgia Brescia
16:00Arina RodionovaJessica Pegula
ITF Women Imola
20:45Sherazad ReixStefania Rubini
ITF Women Jakarta
FTArianne Hartono6-0,7-5Zeel Desai
FTMahak Jain3-6,6-1,7-6Aldila Sutjiadi
ITF Women Jakarta WD
10:00Ayukawa/DesaiHartono/Sutjiadi
ITF Women Nonthaburi
FTYa-Hsuan Lee6-1,6-3Kai-Lin Zhang
ITF Women Olomouc
11:00Giulia Gatto MonticoneFiona Ferro
12:30Tereza MrdezaKarolina Muchova
ITF Women Olomouc WD
14:00Krejsova/MaleckovaHradecka/Krajicek
ITF Women Parnu
11:00Daniela VismaneAngelina Zhuravleva
ITF Women Vienna
10:00Marta LesniakFrancesca Jones
ITF Women Vienna WD
10:00Koller/RusovaMachalova/Vlkovska
WTA Bucharest
14:00Anastasija SevastovaPolona Hercog
15:30Petra MarticMihaela Buzarnescu
WTA Bucharest Qual
14:00Petra MarticMihaela Buzarnescu
15:15Anastasija SevastovaPolona Hercog
WTA Bucharest WD
11:30Begu/MituCristian/Ruse
17:00Buzarnescu/OlaruKovinic/Zanevska
WTA Gstaad
11:00Marketa VondrousovaMandy Minella
13:00Alize CornetEugenie Bouchard
WTA Gstaad WD
11:00Guarachi/KrawczykSoler-Espinosa/Sorribes Tormo
14:30Arruabarrena/BacsinszkyPanova/Voskoboeva
WTA Nanchang
11:00Yuxuan ZhangNaiktha Bains
WTA Nanchang Qual
11:00En Shuo LiangXiaodi You
11:00Karman ThandiNika Kukharchuk
11:00Qiu Yu YeNaiktha Bains
11:00Yanni LiuValeria Savinykh
12:30Ao GaiMiyabi Inoue
12:30Fang Ying XunShuyue Ma
12:30Junri NamigataXu Liu Sun
12:30Momoko KoboriQianhui Tang
14:00Chantal SkamlovaHiroko Kuwata
14:00Jia-Qi KangShilin Xu
14:00Mai MinokoshiYue Yuan
14:00Xinyu JiangPeangtarn Plipuech