Frankrig

LOSC Lille
Grundlagt 1944Stade Pierre-Mauroy(50.186)
LOSC Lille lige nu
LOSC Lille har vundet 11, spillet 9 uafgjort og tabt 6 af de seneste 26 kampe, med en målscore på 38-28.
I Ligue 1 ligger holdet nr. 2 med 18 point efter 9 kampe.
I Champions League ligger holdet nr. 35 med 1 point efter 4 kampe.
Næste kamp er Rennes – LOSC Lille søndag 8. november kl. 15.00 (Ligue 1).
Seneste resultat: Bodø / Glimt 0-0 LOSC Lille (Champions League).
Tallene opdateres automatisk fra vores kampdata.
Trup
Keepere
| # | Spiller | Nationalitet | Alder |
|---|---|---|---|
| 1 | 26 | ||
| 12 | 26 | ||
| 16 | 28 | ||
| 30 | 32 | ||
| - | Samy Merzouk | 20 | |
| - | Thomas Sajous | 18 | |
| - | 21 |
Forsvarere
| # | Spiller | Nationalitet | Alder |
|---|---|---|---|
| 2 | 20 | ||
| 3 | 23 | ||
| 4 | 27 | ||
| 12 | 35 | ||
| 15 | 29 | ||
| 18 | 32 | ||
| 22 | 24 | ||
| 23 | 35 | ||
| 23 | 24 | ||
| 24 | 29 | ||
| 26 | 19 | ||
| 36 | 21 | ||
| - | Maxima Goffi | 18 | |
| - | Morgan Costarelli | 21 | |
| - | 24 |
Midtbanespillere
| # | Spiller | Nationalitet | Alder |
|---|---|---|---|
| 6 | 31 | ||
| 10 | 23 | ||
| 17 | 22 | ||
| 21 | 36 | ||
| 32 | 19 | ||
| - | 33 | ||
| - | Lilian Baret | 20 | |
| - | 23 | ||
| - | 21 | ||
| - | Saad Boussadia | 18 |
Angribere
| # | Spiller | Nationalitet | Alder |
|---|---|---|---|
| 7 | 21 | ||
| 8 | 19 | ||
| 9 | 40 | ||
| 11 | 25 | ||
| 14 | 21 | ||
| 18 | 24 | ||
| 19 | 22 | ||
| 20 | 21 | ||
| 27 | 25 | ||
| 28 | 30 | ||
| 29 | 24 | ||
| 35 | 19 | ||
| - | 28 | ||
| - | 27 | ||
| - | 23 | ||
| - | 21 |
Resultater
tirs. 03.11
21.00
Bodø / Glimt
0 - 0
fre. 30.10
21.05
LOSC Lille
1 - 0
søn. 25.10
15.00
Monaco
1 - 1
ons. 21.10
18.45
LOSC Lille
2 - 4
lør. 17.10
20.45
LOSC Lille
1 - 1
tirs. 13.10
21.00
Arsenal
3 - 0
lør. 10.10
17.15
LOSC Lille
1 - 0
fre. 02.10
14.00
LOSC Lille
2 - 1
søn. 20.09
17.15
Nice
2 - 1
søn. 13.09
15.00
LOSC Lille
2 - 0
tirs. 08.09
21.00
LOSC Lille
2 - 3
tors. 03.09
20.45
Toulouse
0 - 1
fre. 28.08
21.00
LOSC Lille
2 - 2
søn. 23.08
15.00
Angers SCO
0 - 2
lør. 15.08
16.00
Everton
1 - 1
lør. 08.08
15.00
Hamburger SV
2 - 2
lør. 01.08
17.00
OH Leuven
3 - 6
lør. 01.08
16.00
Club NXT U23
0 - 0
lør. 25.07
17.00
Union Saint-Gilloise
2 - 1
lør. 18.07
17.00
LOSC Lille
3 - 0
søn. 17.05
21.00
LOSC Lille
0 - 2
søn. 10.05
21.00
Monaco
0 - 1
søn. 03.05
15.00
LOSC Lille
1 - 1
søn. 26.04
17.15
Paris
0 - 1
lør. 18.04
21.05
LOSC Lille
0 - 0
søn. 12.04
17.15
Toulouse
0 - 4
#35Champions League
Statistik
Form
Seneste 4
DLLL
Kampe spillet: 4
Mål
Scoret (gns.)1.00
Indkasseret (gns.)2.50
Total (gns.)3.50
Over/Under
Over 0.575%
Over 1.575%
Over 2.575%
Over 3.550%
Begge scorer
BTTS Ja50%
BTTS Nej50%
Resultater
Sejr0%
Uafgjort25%
Tab75%
Andet
Clean sheet25%
Uden mål50%
1. halvleg
1H Mål (gns.)1.75
2. halvleg
2H Mål (gns.)3.50
Hjørnespark
Hold (gns.)3.00
Total (gns.)7.50
Over 8.525%
Over 9.525%
Over 10.50%
Kort
Hold (gns.)1.75
Total (gns.)3.25
Over 2.575%
Over 3.550%
Over 4.525%
Statistik
K26
V11
U9
T6
MF38
MI28
Clean sheets12
Gns. mål scoret1.5
Gns. mål imod1.1
Ligue 1
| # | Hold | K | V | U | T | MF | MI | +/- | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 21 | 10 | +11 | 20 | |
| 2 | 9 | 5 | 3 | 1 | 12 | 6 | +6 | 18 | |
| 3 | 9 | 5 | 2 | 2 | 15 | 7 | +8 | 17 | |
| 4 | 9 | 5 | 2 | 2 | 16 | 10 | +6 | 17 | |
| 5 | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 | 19 | +1 | 16 | |
| 6 | 9 | 5 | 0 | 4 | 20 | 13 | +7 | 15 | |
| 7 | 9 | 4 | 3 | 2 | 12 | 10 | +2 | 15 | |
| 8 | 9 | 4 | 2 | 3 | 13 | 12 | +1 | 14 | |
| 9 | 9 | 4 | 1 | 4 | 16 | 13 | +3 | 13 | |
| 10 | 9 | 3 | 3 | 3 | 16 | 12 | +4 | 12 | |
| 11 | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | 8 | -1 | 12 | |
| 12 | 9 | 2 | 4 | 3 | 12 | 13 | -1 | 10 | |
| 13 | 9 | 3 | 1 | 5 | 17 | 19 | -2 | 10 | |
| 14 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13 | 23 | -10 | 10 | |
| 15 | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 17 | -8 | 8 | |
| 16 | 9 | 2 | 2 | 5 | 7 | 16 | -9 | 8 | |
| 17 | 9 | 1 | 4 | 4 | 11 | 18 | -7 | 7 | |
| 18 | 9 | 0 | 2 | 7 | 9 | 20 | -11 | 2 |
Få 100% op til 1000 kr.
Til CampobetReklame
Min. +18 år • Hjælpelinje: Stopspillet.dk • Selvudelukkelse: ROFUS.nu • Generelle vilkår og betingelser gælder • Min. indbetaling 100 kr. • Max bonus: 1000 kr. • Indsatsgrænsen er 500 kr. per kamp • Omsætningskrav 5x indbetalings- og bonusbeløb • Eksempel: Indbetal 500 kr. og modtag 500 kr. i bonus (omsætning 5x 1000 kr. = 5000 kr.) • Gyldig i 60 dage.
Få 100% op til 1000 kr.
Til BetiniaReklame
Min. +18 år • Hjælpelinje: Stopspillet.dk • Selvudelukkelse: ROFUS.nu • Generelle vilkår og betingelser gælder • Min. indbetaling 100 kr. • Max bonus: 1000 kr. • Indsatsgrænsen er 500 kr. per kamp • Omsætningskrav 5x indbetalings- og bonusbeløb • Eksempel: Indbetal 500 kr. og modtag 500 kr. i bonus (omsætning 5x 1000 kr. = 5000 kr.) • Gyldig i 60 dage.